Tato stránka používá soubory cookies, které jsou nezbytné pro fungování tohoto webu. Soubory cookies rovněž slouží k podpoře volitelných funkcí nebo získání anonymní statistiky pro účely zlepšení těchto webových stránek. Více informací

Jsme tu
Pro
vás

VÁŽENÍ UŽIVATELÉ INZULINOVÝCH PUMP ANIMAS,

dodavatel inzulinových pump Animas vás nedávno informoval o ukončení prodeje inzulinových pump v Evropě, a o ukončení veškerých aktivit souvisejícími s inzulinovými pumpami Animas v důsledku náročné dynamiky trhu a vyvíjejících se potřeb zákazníků.
Dodavatel inzulinových pump Animas proto ukončí související činnost v Evropě k 15. lednu 2018.

K zajištění plynulé kontinuity diabetické péče zvolila firma Johnson & Johnson společnost Medtronic jako svého preferovaného partnera, a rádi bychom vás ubezpečili, že náš tým je připraven být vám nápomocen.

Na těchto webových stránkách naleznete informace o tom, jak od tohoto okamžiku (od 15. ledna 2018) bude pro vás zajišťována řádná kontinuita vaší léčby inzulinovou pumpou Animas v České republice.

Kontinuita léčby diabetu se společností Medtronic

Společnost Medtronic se zavázala k zajištění řádné kontinuity vaší léčby inzulinovou pumpou Animas. V České republice bude od 15. ledna 2018 během přechodného období zachována standardní zákaznická podpora ze strany původního distributora inzulinových pump Animas.

Po uplynutí přechodného období převezme společnost Medtronic veškerou zodpovědnost za zajištění řádné kontinuity vaší léčby inzulinovou pumpou Animas, a bude vám poskytovat komplexní zákaznickou podporu. Jakmile společnost Medtronic převezme v České republice zákaznickou podporu pro inzulinové pumpy Animas, budete o této skutečnosti v předstihu informováni

V případě jakýchkoliv dotazů se můžete na nás obrátit prostřednictvím nepřetržité (24/7) asistenční služby MiniMed Care NON-STOP HelpLine na telefonním čísle: 233 059 059 nebo na e-mailové adrese:
diabetes.help@medtronic.com.

SPOLEČNOST MEDTRONIC JE ZDE, ABY VÁM POMOHLA A ZODPOVĚDĚLA VŠECHNY VAŠE DOTAZY.

Informace o produktech divize Diabetes společnosti Medtronic
Zjistěte vice
Otázky a odpovědi
Zjistěte vice